Autoryzacja firmy CamePoradnik dla kupujących Szlabany Came. Na co warto zwracać uwagę przed kupnem szlabanów parkingowych?
Firma Koralewscy
Autoryzowany Dystrybytor Came
Miniatura szlabanu Gard
ul. Katowicka 162
41-705 Ruda Śląska
kom. 693 600 555
e-mail: biuro@koralewscy.pl

Came Szlabany

Dlaczego Came?

Firma Came nie jest jedynym producentem szlabanów parkingowych. Trzeba jednak przyznać, że pozycję lidera w Polsce w tej branży zajmuje właśnie Came i jego produkty są godne polecenia. Firmę założono w 1972 roku

Historia firmy Came

Firmę Came szlabany założono w 1972 roku. Bracia Paolo i Angelo Menuzzo zaczęli swoją działalność pod nazwą CM Construzioni Meccaniche we Włoszech, a w 1974 zmienili nazwą na Came. Z małego sklepu automatyki garażowej powstała międzynarodowa korporacja, która dziś jest zdecydowanym liderem.   

Sklep ze szlabanami Came

Co prawda szlabany parkingowe Came można kupić w wielu miejscach w całej Polsce, niemniej warto dokonać zakupu wyłącznie u Autoryzowanych Punktach Sprzedaży zatwierdzonych przez producenta - firmę Came. Niewarto kupować urządzeń parkingowych u firm, które zajmują się szlabanami parkingowymi "przy okazji", a swoją główną działalność mają skupioną wokół innych produktów. Szlabany Came można kupić, korzystając ze sklepów internetowych. Polecamy sklep ze sprzętem parkingowym sklep-parkingowy.pl.

came szlabany