Autoryzacja firmy CamePoradnik dla kupujących Szlabany Came. Na co warto zwracać uwagę przed kupnem szlabanów parkingowych?
Firma Koralewscy
Autoryzowany Dystrybytor Came
Miniatura szlabanu Gard
ul. Katowicka 162
41-705 Ruda Śląska
kom. 693 600 555
e-mail: biuro@koralewscy.pl

Gdzie kupić szlabany Came?

Co prawda szlabany parkingowe Came można kupić w wielu miejscach w całej Polsce, niemniej warto dokonać zakupu wyłącznie w Autoryzowanych Punktach Sprzedaży zatwierdzonych przez producenta - firmę Came. Nie warto kupować urządzeń parkingowych w firmach, które zajmują się szlabanami parkingowymi "przy okazji", a swoją główną działalność mają skupioną wokół innych produktów.  

Sklep ze szlabanami Came

Szlabany Came można kupić, korzystając ze sklepów internetowych. Polecamy sklep ze sprzętem parkingowym sklep-parkingowy.pl. Sklep jest podzielony na główne kategorie, takie jak szlabany, kolczatki, znaki drogowe i blokady parkingowe. Oprócz głównych produktów, oferta obejmuje dodatki i akcesoria, takie jak lampa, ramię do szlabanu, nalepki ostrzegawcze.


Sklep parkingowy

Montaż szlabanów

Po zakupie szlabanu parkingowego należy go zamontować tak, aby służył przez długie lata bezawaryjnie. Najlepiej montaż zlecić firmie, która specjalizuje się w montażu szlabanów parkingowych. Dzięki zdobytemu doświadczeniu łatwiej będzie uzyskać jak najlepsze wrażenia z użytkowania rozwiązania parkingowego. Polecamy zamówić techników firmy Koralewscy. Zapytania można kierować na maila biuro@koralewscy.pl.

Certyfikat dotyczący montażu szlabanów parkingowych